Ако еден заразен заразува помалку од еден, тогаш треба да се продолжи танцувањето. Кај нас секако успешно танцуваме – објасни денеска Зоран Заев.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.