Ај да му помогнеме дечки.
Срамота е да се мачи чоеков.
Ајде на 31., сите да заокружиме 7 и 82.
Спасете го чоеков, да не се мачи, греота е.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.