Изгоре лончето претече млекото.
За тебе СДСМ…
Адиос мучачос.
Ви се случи народ.
Одите во опозиција.
За везден.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.