Ист полициски службеник им пишал казни на тројцата.
На Филипче на 21.09.2020 а на Заев и Николоски на 20.9.2020.
Сериски…

Posted by Васко Јолески on Wednesday, 23 September 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.