Ilija [email protected]
А ги казнија дечките што влегоа во Охридско езеро за Водици…
И тие со огнот во Брвеница…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.