Co стилот на серијалот “30 прашања и 30 oдговори” со владините министри од СДСМ, од “Фчерашни новости” направија “2-30 Прашања со Номче”.

Доколку ја пропуштивте последната епизода на “Фчерашни”, еве ви шанса да се насмеете:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.