11 луѓе од кабинетот на Пендаровски-Црвенковски од вчера се во самоизолација. Совршена прилика Заев подоцна од вила Водно да потврди дека ситуацијата се смирува.

Gepostet von Богдан Илиевски am Montag, 18. Mai 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.