Ознака: ванеса брајант
Кошарка 06.05.20 | 10:00

За љубовта на мојот живот: Ванеса најде неотворено писмо од Коби

Ванеса Брајант, сопругата на легендарниот кошаркарк на Лејкерс, објави на Инстаграм фотографија од неотворено писмо од Коби Брајант. Таа го прочита на роденденот на...

Кошарка 15.02.20 | 21:31

Вдовицата на Коби со емотивна порака за Валентајн: Ми недостасуваш на твојот омилен празник

Вдовицата на Коби Брајант со емотивна порака се потсети на моментите што ги имале за празникот на вљубените. На мојот вечен Валентајн, те сакам баш. Ми недостасуваш...

Калеидоскоп 09.02.20 | 14:13

„Мојата Коко, изгледа како Џиџи со очите на својот татко“, ќерката на Брајант ги направи првите чекори

Вдовицата на трагично починатиот кошаркар Коби Брајант, Ванеса Брајант, на социјалните мрежи објави видео од својата ќерка Коко која се обидува да оди, а со описот на...

Кошарка 02.02.20 | 18:35

Сопругата на Коби со емотивна порака: Jа гледам мојата ќерка со кошаркарска топка в рака

Сопругата на трагично загинатата НБА ѕвезда не може да се помири со загубата на сопругот и ќерката. Ванеса Брајант својата болка реши да ја подели тагата на социјалните...

Кошарка 02.02.20 | 09:33

Го гледам моето девојче повторно насмеано и среќно: Ванеса сподели трогателна фотографија од малата Џиџи

Ванеса Брајант, вдовицата на Коби Брајант која во стравичната несреќа покрај сопругот ја изгуби и ќерката Џијана, активна е на социјалните мрежи каде својата болка...