Ознака: твитови
Твитови 04.12.19 | 20:39

Кога ќе собереш храброст и конечно да се запознаеш со симпатијата

#ОнаКога ќе собереш храброст конечно да се запознаеш со симпатијата pic.twitter.com/Wpyczw26MU — Имелоски (@Fabrik_a) December 4, 2019

Твитови 30.11.19 | 15:36

Кеш, кеш, доларчиња или евро дај ми!

Хит на годината pic.twitter.com/XlDyxSwdIZ — Jufki (@PedzaDboy) November 29, 2019

Твитови 12.11.19 | 20:18

Дали може Забрчанец да ми објасни нешто околу фејк њуз?


Твитови 17.10.19 | 10:54

Макроне, срам да ти е, знаеш ли само колку шахти избрусивме?

По вчерашната изјава на Макрон и француското вето за почеток на преговорите со Македонија и Албанија вчера во Луксембург на министерско ниво, твитер заедницата очекувано...

Твитови 26.08.19 | 20:41

Две раце на срце става или орел праи?!

Две раце на срце става или орел праи?! pic.twitter.com/PUsE0lIvHJ — Ѕета Ѕета (@PravednaTavita) August 26, 2019

Твитови 24.08.19 | 20:22

Човек со две лица: На едното видео зборува Заев, на другото Зоран

Во негова одбрана, на двете видеа не зборува истиот човек pic.twitter.com/aXwOoOpYaD — Имелоски (@Fabrik_a) August 24, 2019

Твитови 22.08.19 | 12:18

Кажи колешке, кој се е вмешан: Цела „гарнитура“ колешке


Твитови 02.07.19 | 19:47

Рашковски кога пиеше на сметка на студентите од Правен


Филм 07.12.18 | 10:11

Поради стари „хомофобични“ твитови, Кевин Харт се откажа од „Оскарите“

Поради „хомофобични“ твитови, кои актерот ги објавил во 2009 година, Кевин Харт се откажува од водењето на овогодинешните „Оскари“.  Добив повик од Академијата. Буквално...