Ознака: трејлер
Филм 25.05.22 | 11:10

Објавен е првиот трејлер за новиот документарец за Дејвид Боуви, “Moonage Daydream”

Долго најавуваниот документарен филм за Дејвид Боуви, „Moonage Daydream“ на режисерот Брет Морген, го доби првиот трејлер. Според официјалниот опис, овој документарец нема...

Филм 18.11.21 | 23:53

„Па, таа е совршена“, „Ми недостигаат вакви филмови“: Објавен трејлер за новиот филм на Џенифер Лопез

Објавен е трејлерот за филмот „Ожени се за мене“ (Marry Me), во кој глумат Џенифер Лопез и Овен Вилсон. Филмот ја следи пејачката Кат Валдез, која ја игра Лопез, која неколку...

Филм 20.05.21 | 11:46

Објавен трејлер за повратничката епизода на „Пријатели“

На 27 мај е планирана премиера на повратничката епизода на „Пријатели“ и по тој повод „Ејч-Би-О макс“ објави полн трејлер. Во специјалната епизода „Пријатели: Обединување“,...

Култура 07.02.19 | 13:03

Објавен е официјалниот трејлер на филмот „Господ постои, името ѝ е Петрунија“

На неколку дена пред светската премиера на филмот „Господ постои, името ѝ е Петрунија”, продукцијата „Сестри и Брат Митевски” го објави и официјалниот трејлер. Истиот...

Филм 07.12.18 | 14:13

Тука е! Прв трејлер за „Avengers: End game“

Браќата Русо предмалку го објавија долгоочекуваниот трејлер за новото продолжение на Одмазниците на Марвел. For those who have been here since the beginning. For those who have joined along the way. For the...