Ознака: Теа Таировиќ
Естрада 18.08.21 | 13:04

Порно клипот и ја крена цената: Tеа Таировиќ замина во Бугарија

Теа Таировиќ во моментов е една од најпопуларните пејачки на Балканот. Барана е насекаде што поради атрактивниот изглед и песните но и поради порно клипот кој и ја крена...

Естрада 08.07.21 | 15:02

Tеа Таировиќ има порно видео

Најактуелната пејачка во моментов Теа Таировиќ има порно видео, тврди српскиот весник „Курир“.   Весникот имал увид во видетото и тврди дека е навистина експлицитно...

Естрада 08.07.21 | 10:57

Oткако го објави видеото како и лепат бакшиш, цената на Теа Таировиќ рипна неколкупати

Српската пејачка Теа Таировиќ во моментов е една од најпопуларните на Балканот. Откако таа го објави видето како и даваат бакшиш во илјадници евра цената за нејзиниот...

Естрада 16.06.21 | 23:55

Теа Таировиќ само за рефрен доби 5000 евра бакшиш

Теа Таировиќ само по три недели откако на јавноста и ја престави песната „Хајде“ почна да заработува благодарение на истата. На приватна прослава само за рефренот...

Естрада 18.02.19 | 12:42

Требало да биде со Шабан во автомобилот: Еве како Теа ја избегна смртта

Пејачката Теа Таировиќ е колешката со која Шабан Шаулиќ го имал последниот настап во Германија. Тие заедно пееле ноќта пред несреќата и малку требало и таа да биде во...