Ознака: Теа Таировиќ
Естрада 28.02.23 | 11:54

„Балканот ќе гори“: Tea Таировиќ ќе заработи половина милион евра од тезги

Пејачката Теа Таировиќ е една од најбараните на Балканот, а за четири месеци ќе заработи дури 559.000 евра од тезги. Теа во рамките на турнејата „Балканија“ има закажано...

Естрада 16.02.23 | 22:34

Теа Таировиќ стегната со градите напред

Кралицата на ноќните свирки Теа Таировиќ реши да ги збудали мажите. Пред еден настап таа  покажа стајлингот со кој во преден план дојдоа нејзините бујни гради. Теа е...

Естрада 29.12.22 | 13:21

Теа Таировиќ се жали: Две години немам секс

Теа Таировиќ е една од најпривлечните пејачки но изгледа нема среќа во љубовта и тоа не го крие. Таа призна дека немала интимни односи две години. Две години сум без секс. Иако...

Естрада 09.10.22 | 11:32

Со невообичаен гест ја воодушеви Теа Таировиќ: Мистериозен фан доби јавна пофалба од пејачката

Теа Таировиќ е една од ѕвездите на естрадата која најмногу го полудува машкиот дел од својата публика каде и да се појави, а некои од фановите се баш упорни во намерата...

Музика 24.07.22 | 11:39

Ајде: Кралицата на бакшишот, Теа Таировиќ за три секунди зеде 250 евра, па се „ладеше“ со нив

Пејачката Теа Таировиќ, која ја нарекуваат „кралица на бакшишите“, на еден настап земала 250 евра за само три секунди. Пејачката е позната по тоа што ја „Пали“ атмосферата...

Калеидоскоп 17.02.22 | 12:23

Немаше да биде жива: Теа Таировиќ откри зошто не се качила во автомобилот на Шаулиќ

Теа Таировиќ која беше со Шабан Шаулиќ на неговиот последен настап, неколку часа пред сообраќајната несреќа откри детали за последните моменти на пејачот. Нашите музичари...

Естрада 21.01.22 | 23:50

На Теа Таировиќ и испаднаа градите

Теа Таировиќ жари и пали на Балканот. Таа го има еден од најголемите хитови „Хајде“ која се пее во сите дискотеки. На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа...

Естрада 15.10.21 | 22:33

Теа Таировиќ со градите напред

Популарната српска пејачка Теа Таировиќ која стана популарна со порно снимката не престанува да изненадува. Таа на Инстаграм објави фотографија од новиот стајлинг...

Естрада 18.08.21 | 13:04

Порно клипот и ја крена цената: Tеа Таировиќ замина во Бугарија

Теа Таировиќ во моментов е една од најпопуларните пејачки на Балканот. Барана е насекаде што поради атрактивниот изглед и песните но и поради порно клипот кој и ја крена...

Естрада 08.07.21 | 15:02

Tеа Таировиќ има порно видео

Најактуелната пејачка во моментов Теа Таировиќ има порно видео, тврди српскиот весник „Курир“.   Весникот имал увид во видетото и тврди дека е навистина експлицитно...

Естрада 08.07.21 | 10:57

Oткако го објави видеото како и лепат бакшиш, цената на Теа Таировиќ рипна неколкупати

Српската пејачка Теа Таировиќ во моментов е една од најпопуларните на Балканот. Откако таа го објави видето како и даваат бакшиш во илјадници евра цената за нејзиниот...

Естрада 16.06.21 | 23:55

Теа Таировиќ само за рефрен доби 5000 евра бакшиш

Теа Таировиќ само по три недели откако на јавноста и ја престави песната „Хајде“ почна да заработува благодарение на истата. На приватна прослава само за рефренот...

Естрада 18.02.19 | 12:42

Требало да биде со Шабан во автомобилот: Еве како Теа ја избегна смртта

Пејачката Теа Таировиќ е колешката со која Шабан Шаулиќ го имал последниот настап во Германија. Тие заедно пееле ноќта пред несреќата и малку требало и таа да биде во...