Ознака: Софија Милошевиќ
Фудбал 07.11.19 | 14:42

Софија со Лука Јовиќ се гледа во станот што ѝ го купило поранешното момче

Манекенката Софија Милошевиќ е во врска со фудбалерот на Реал Мадрид, Лука Јовиќ. Тие се многу вљубени и секој слободен момент го користат да бидат заедно.Се гледаат...

Фудбал 31.10.19 | 11:54

Софија убиец на формата на фудбалерите: Кој бил со неа кариерата му оди удолу

Манекенката Софија Милошевиќ е виновна за лошата форма на неколкумина фудбалери од српската репрезентација, пишува „Курир.рс“. Таа досега била во врска со Адем Љаиќ,...

Фудбал 22.10.19 | 13:43

Не мисли на фудбал туку на Софија: Лука Јовиќ во врска со српска манекенка

Фудбалерот на Реал Мадрид, Лука Јовиќ игра во лоша форма во последно време и никако да постигне гол. Српските медиуми ја открија причината, Лука е во врска со една од...

Естрада 22.06.19 | 16:13

Силикони или не: Љубовницата на Душко ги збудале мажите!

Манекенката Софија Милошевиќ важи за една од најатрактивните Србинки. Со својот изглед жари и пали, а нејзиното име се поврзуваше и со Душко Тошиќ. Еден од нејзините...

Естрада 26.04.19 | 09:29

Карлеуша во фустан од швалерката на Душко

Јелена Карлеуша направи договор за соработка со Софија Милошевиќ, младата српска дизајнерка која во екот на секс-аферата ја поврзаа со Душко Тошиќ. Наводно, и фудбалерот...

Естрада 17.01.19 | 08:29

И Душко правел опа-цупа на страна

Откако изби аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, медиумите прво го поштедија сопругот на пејачката Душко Тошиќ, па го сожалуваа и малтене сочувствуваа со неговата...