Ознака: шкорпија
Интима 27.07.22 | 10:39

Жените во овие три знаци се незаситни во сексот: Имаат голем апетит за игри во спалната соба

Постојат знаци во Зодијакот кај кои жестоката и страсна природа е видлива во сите аспекти на животот, особено во спалната соба Жените родени под овие три знаци знаат...

Астро 08.05.21 | 20:39

Најголемите тајни на луѓето родени во знакот Шкорпија

Сте се запрашале некогаш зошто Шкорпиите се толку чувствителни и мистериозни личности? Многумина навистина не можат да ги разберат. Ова се нивните најголеми тајни. Тие...

Астро 15.10.20 | 23:24

Доаѓа период на Шкорпиите кој носи големи промени

Владеењето на Шкорпиите ни носи ризични промени, но и подобар љубовен живот за некои хороскопски знаци. Целата година донесе многу предизвици за хороскопските знаци,...

Астро 07.10.20 | 15:03

Мажите родени во овие два хороскопски знаци не можат да останат верни

Некои од хороскопските знаци едноставно не се создадени за верност. Ним не им е толку важен квалитетниот однос, колку што им е важен квантитетот. Штом врската стане монотона,...

Астро 31.05.19 | 11:35

Последниот ден од мај за Шкорпијата убава вест, за Бикот ново пријателство

Овен (21.03 – 20.04) Може да одлучите да и се посветите на работата многу повеќе отколку вообичаено. Тоа нема да биде нешто посебно туку обично средување на документите, кои...

Астро 07.12.18 | 22:10

Заводниците се раѓаа во еден знак

Кој е тој хороскопски занак на кој не може да одолее ниедна жена? Зрачи со харизма каде и да се појави, а ни сексипилот не му е слаба страна. На него жените паѓаат без обзир...

Астро 07.12.18 | 19:57

Трите најсекси хороскопски знаци

Сексапилот нема век на траење, а секој човек во себе има одредена доза која повеќе или помалку е изразена. Хороскопот ги класифицира следните три знаци како најпривлечни. Шкорпија Ако...