Ознака: Селма Хајек
Филм 09.11.21 | 14:13

Клавирот свири сам од себе, светлата се палат и гасат: Селма Хајек тврди дека во нејзината куќа во Лондон има духови

Глумицата Селма Хајек поверувала дека во нејзиниот дом во Лондон имало духови. Гостувајќи во „Шоуто на Елен“ Хајек објасни дека мистериозните работи во куќата стигнале...

Калеидоскоп 20.05.21 | 11:24

Салма Хајек преживеа тешка форма на Ковид-19

Познатата холивудска глумица Салма Хајек откри дека била на работ на смртта од коронавирусот, и оти „лекарите ја замолиле да оди в болница затоа што била многу болна“,...

Филм 20.05.21 | 10:03

Била на работ на смртта: Славната актерка преживеала тешка форма на коронавирус

Познатата холивудска глумица Селма Хајек откри дека била на работ на смртта од коронавирусот, и оти „лекарите ја замолиле да оди в болница затоа што била многу болна“,...

Филм 06.01.20 | 15:40

Селма Хајек на 53 години покажа какви гради поседува

Актерката Селма Хајек на доделувањето на „Златниот глобус“ ги засени сите присутни. Таа облече елегантен „Гучи“ фустан кој совршено и прилегаше.Во креацијата во...