Ознака: секс скандал
Калеидоскоп 27.04.20 | 11:07

Српски градоначалник во секс-скандал

Секс-скандал го тресе српскиот град Сјеница откако градоначалниот Хазбо Мујовиќ (55) се снимал за време на секс со “плавокоса“ жена, инаку службеничка во општината. На...

Црна хроника 28.11.19 | 08:53

„Да видиш јас како ќејф правам на жени“: Командирот на ПС Гази Баба сексуално вознемирувал полицајка

Командирот на ПС Гази Баба принудувал полицајка на која ѝ бил надреден „на правење ќејфови“. „Дојди кај мене во канцеларија да ти кажам нешто“ – со оваа порака командирот...

Црна хроника 25.11.19 | 15:25

Секс скандал во МВР: Дојди кај мене на „Пижама парти“

Раководно лице со пораки повикувало полицајки на тајни состаноци, забава во пижами, а биле и сексуално вознемирувани со закани дека ќе го изгубат работното место. Случајот...

Црна хроника 25.11.19 | 07:34

Шест полицајки пријавиле мобинг и сексуално насилство од раководител

Шест полицајки поднеле пријава дека повеќе од една година биле сексуално вознемирувани со закани дека ќе го изгубат работното место од раководно лице во полициска...

Свет 31.10.19 | 17:59

Класичен и орален, анален – табу: Пратненик фатен како преку СМС договара секс услуги

Пратеничките во украинската Врховна Рада бараат оставка од претседателот на Комисијата за надворешна политика, Богдан Јаременко поради негова наводна вмешаност во...

Свет 09.10.19 | 23:08

Градоначалник во секс скандал: Снимен среде оргии со проститутки

Во центарот на скандал се нашол унгарскиот политичар Жсолт Боркаи кога биле објавени негови фотографии на кои е во друштво на неколку проституки, а испливале и снимки...

Фудбал 07.10.19 | 16:28

Секс или силување – работите отидоа предалеку: Дрогирана девојка ползи гола во фудбалски кампус

Фудбалскиот клуб Еспоар Минероа од Белгија е вмешан во секс скандал меѓу девојка и неколку фудбалери од аматерскиот клуб. Во јавноста се појави снимки од сексуален...

Фудбал 02.10.19 | 14:07

Секс-скандал причина за седумте примени гола на Тотенхем

Британските медиуми вината за катастрофалната игра на Тотенхем оваа сезона, особено синоќешниот дебакл против Баерн среде Лондон (2:7), ја пронајдоа во секс-аферата која...

Свет 14.02.19 | 11:20

Секс и крв во Парламентот на Австралија

Австралиската полиција го испитува инцидентот помеѓу сенатор и висок советник кој остави крв на ѕидовите на австралискиот парламент. Полицијата и парламентарците...

Балкан 22.01.19 | 18:32

Секс-скандал во Хрватска: Вмешан потпретседателот на владата, проститутка, кокаин…

Хрватските медиуми се занимаваат со скандал во чиј центар се нашол потпретседателот на тамошната влада, Томислав Толушиќ, кој наводно во друштво на проститутка, консумира...

Балкан 14.12.18 | 19:51

Синчето му го нашло видеото – православен поп среде секс скандал

Православен свештеник од Рума, Србија, сопруг и татко на малолетно дете, се најде во центарот на секс-скандал, кога во ова мало гратче се рашири снимката на која има секс...