Ознака: сања николиќ
Естрада 15.04.21 | 20:15

Сања Николиќ: Џабе кажувавте, од кај ли да знаевме што ќе доживееме?!

Со фотографија на која позира со трудничкото стомаче, Сања Николуќ се присети на периодот пред да се роди нејзиниот син, кој денеска полни една година. Поранешната водителка...

Калеидоскоп 11.05.20 | 14:39

Сања Николиќ го покажа синчето, излегоа на прошетка по неполн месец од раѓањето на Моша

Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата сопруга Сања Николиќ на средината на април, поточно на 15.04.2020 година се реализираа во нивната најважна улога – станаа родители...

Естрада 15.04.20 | 16:27

Сања и Слаткар станаа родители, синот им доби ретко име

Сања Николиќ и нејзиниот сопруг Марко Маринковиќ – Слаткаристика денеска го добија својот прв син. Како што соопшти раперот преку „Фејсбук“, нивото прво дете го...

Семејство 01.01.20 | 14:03

Слаткар ќе стане татко, Сања Николиќ е бремена

Популарниот рапер Марко Маринковиќ – Слаткар новата година ја дочека со прекрасна вест. Неговата сопруга, поранешната водителка, манекенка и мис на Македонија, Сања...