Ознака: сања цинцева – барбика
Музика 16.06.21 | 11:26

Сања Барбика лута што ја зезаат за песната „Ковид и секс“: Сигурна сум дека ќе ја барате на сите забави

Пејачката Сања Цинцева – Барбика, која неодамна го објави видеото за песната „Ковид и секс“ и за два дена собра над 100.000 прегледи на „Јутјуб“,  преку социјалните мрежи...

Музика 29.07.20 | 13:14

Сања Цинцева е македонската Сенидах – „Барбика кралица“ ги руши сите рекорди на слушаност

Фолкерката Сања Цинцева го промовираше видеото за темата „Барбика кралица“ која што ја сними заедно со Џамбо Агушев. Станува збор за рефрен кој што го потпишуваат...

Естрада 29.06.20 | 13:51

Фолкерката Барбика во долна облека и мрежести чорапи во новиот видеоспот

Фолкерката Сања Цинцева-Барбика деновиве го сними видеото за темата која сè уште нема работен наслов, а е авторско дело на Дејан Момировски и Борче Нечовски. Барбика...