Ознака: пропаднат автомобил
Црна хроника 03.03.22 | 11:20

Автомобил пропадна во отворен канал во Штип

Околу 7.30 часот утрово, во отворениот канал за собирање на атмосферски води во реонот Пролече во Штип, пропадна автомобил марка опел корса со штипски регистерски таблички, пренесува...

Балкан 28.02.22 | 14:59

Повторно пропаднаа возила во асфалт во Белград

Најмалку едно возило пропадна во асфалт сред Белград денеска. Kaко што пренесуваат српските медиуми, дупка во патот се отворила во центарот на српскиот главен град, веднаш...

Балкан 13.12.21 | 09:49

Асфалт проголта камион

На аголот од улиците „Качерска“ и „Костолачка“ во Белград утринава околу 8 часот, како што наведуваат жителите на улицата, распукал асфалтот. Кратко потоа товарно...

Балкан 15.10.21 | 23:45

Автобус пропадна во асфалт сред Солун

Автобус кој превезувал работници од нафтена рафинерија во Солун, пропаднал во дпка на патот, која ја поткопале обилните дождови, но никој не е повреден. Во моментот на...

Црна хроника 19.12.18 | 11:54

Деца украле автомобил и пропаднале во дупка кај „Сити мол“

Автомобил „пежо“ утринава пропадна во дупка од градежни активности кај „Прокредит” банка близу „Сити Мол” во скопската населба Карпош, пренесува „Сакам да...