Ознака: порнографија
28.09.20 | 14:13

Подобро се заработува: Од врвни спортистки сестрите се префрлија на порнографија

Сестрите Ели-Џин и Холи-Дејз Кофи, популарните австралиски сурферки, кои пет години се натпреваруваа во Светската лига, одлучија да свртат нова страница во животот и...

21.08.20 | 20:54

Не објавувајте фотографии од вашите деца, апелира мајка која се фрапира кога виде каде завршило нејзиното девојче

Дваесет и деветгодишната Аманда Морган се шокирала кога видела фотографија од нејзиното бебе на порнографски сајт. Таа праќа предупредувачка порак до сите мајки кои...

21.08.20 | 16:01

Ѕвездата на Дизни креираше профил на интернет страница со содржина за возрасни

Поранешната ѕвезда на „Каналот Дизни“, пејачката и актерка Бела Торн, објави дека ќе биде дел од интернет страницата за возрасни  „Онли фанс“ (OnlyFans). Видеото од нејзината...

13.08.20 | 12:32

Браќа од Битола имале повеќе од 8.000 експлицитни слики и видеа од малолетници: Обвинети за детска порнографија

По спроведена истражна постапка, Основното јавно обвинителство Битола поднесе Обвинителен акт против двајца браќа на возраст од 51 и 52 години, од кои едниот се товари...