Ознака: порно филм
Интима 10.07.20 | 19:06

Сексот е здрав, но порното – не е!

Гледањето филмови за возрасни може да биде штетно и опасно за човековото здравје, сметаат стручните лица. Од друга страна пак, некои стручњаци сметаат дека порното може...

Калеидоскоп 07.10.19 | 10:18

Порно филмови девет часа биле емитувани на екраните во продавница на „Асикс“

Новозеландска продавница на јапонскиот спортски бренд „Асикс” им се извинила на купувачите и случајните минувачи кои на големите ТВ-екрани на нивната најголема продавница...

Естрада 19.09.19 | 11:11

Позната порноактерка пронајдена мртва во својот дом

Ѕвездата на филмовите за возрасни, Џесика Џејмс почина на 40-годишна возраст. Aмериканката актерка и модел била пронајдена во бесвесна состојба од страна на нејзиниот...

Интима 06.09.19 | 10:40

„Порнхаб“ го објави најгнасното видео досега

Најпознатата платформа за видеа за возрасни „Порнхаб“ го создаде најгнасното видео досега. „The Dirtiest Porn Ever“ е всушност кретивна кампања со која се подигнува свест...