Ознака: Опра
Калеидоскоп 25.04.21 | 19:15

Опра: Овие одговори на Меган и Хари во интервјуто ме шокираа

Славната водителка Опра Винфри проговори за интервјуто со Меган Маркл и Хари кое крена многу прашина и откри дека некои од нивните одговори ја шокирале. Разговорот...

Калеидоскоп 29.03.21 | 10:18

Сака да ја каже својата страна од приказната: Таткото на Меган Маркл побарал интервју со Опра Винфри

Таткото Меган Маркл и испратил писмо на Опра Винфри, нудејќи и ја својата страна на приказната во семејната драма во која „главна улога“ има неговата ќерка. Томас Маркл,...

Калеидоскоп 24.03.21 | 09:01

Meган кај Опра лажеше и за свадбата, по објавени документи мораше да се извини

За уште една од работите што ги „признаа“ во фамозното интервју кај Опра, Меган Маркл и принц Хари мораа да признаат дека е лага. Кај американската водителка глумицата...

Калеидоскоп 15.03.21 | 10:56

Меган фатена во уште една лага искажана во „искреното“ интервју кај Опра

Британските медиуми со недели се опседнати со интервјуто на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл дадено кај Опра, во кое открија доста задкулисни тајни за кралското...

Калеидоскоп 12.03.21 | 21:37

Овој дел од разговорот на Меган и Опра не бил емитуван

Во меѓувреме, се појавија неемитирани извадоци од интервјуто, а голем број луѓе на Твитер тврдат дека овие делови биле намерно исфрлени за да ги прикажат Меган и Хари...

Калеидоскоп 09.03.21 | 11:50

Опра: Ниту кралицата Елизабета, ниту нејзиниот сопруг не прашувале за бојата на кожата на детето на принцот Хари, друг бил

Американската водителка Опра Винфри денеска нагласи дека принцот Хари ѝ рекол дека ниту британската кралица Елизабета Втора, ниту нејзиниот сопруг – војводата од...

Калеидоскоп 09.03.21 | 10:58

Кралицата е во шок по интервјуто кај Опра: Хари фрли атомска бомба и го разнесе семејството

Британското кралско семејство сè уште не може да се соземе по интервјуто на принцот Хари и Меган Маркл кај Опра Винфри во кое беше обвинето за расизам, злоставување...

Естрада 08.03.21 | 12:45

Секундата за реклами беше изгор: Не се знае колку им плати нив, но Опра дебело заработи од интервјуто со Меган и Хари

Ексклузивното интервју со британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл на Опра Винфри ќе ѝ донесе голема заработка. За време на емитувањето на интервјуто,...

Семејство 24.02.21 | 13:15

Принцот Хари и Меган кај Опра ќе гостуваат на 7 март

Откако британскиот принц Хари и Меган Маркл официјално објавија дека трајно ги напуштаат своите кралски должности и по најавата на кралицата Елизабета Втора за нејзина...