Ознака: Никол Шерцингер
Естрада 16.01.21 | 00:08

Никол Шерцингер легна на плажа на Карибите и покажа зошто е меѓу најатрактивните жени на светот

Никол Шерцингер една од најатрактивните жени на светот, а таквиот статус Никол го потврди со новите објавени провокативни и заводливи фотографии. Легната на песок,...

Музика 20.10.20 | 16:25

Никол Шерцингер како сирена ужива во морската вода

Пејачката Никол Шерцингер важи за една од најубавите жени во светот, а во петтата деценија тоа го докажува со својот изглед. Никол повторно ги воодушеви своите фанови...

Калеидоскоп 18.11.19 | 11:48

Никол Шерцингер вљубена во 7 години помлад спортист

Светските таблоиди вријат од веста дека атрактивната Никол Шерцингер и седум години помладиот Том Еванс веќе извесно време се во љубовна врска. Тие неколкупати се видени...

Сцена 14.10.19 | 13:29

Никол Шерцингер го покажува својот дом со спектакуларен поглед на Лос Анџелес

Никол Шерцингер ја покани екипата на „Architectural Digest“ во својот дом во Лос Анџелес. 41-годишната пејачка ги покажува стилски уредените соби од куќата со прекрасен поглед...