Ознака: навреди
Фудбал 17.11.19 | 19:22

Косовските и англиските навивачи со навреди кон Србите и Србија

Англија денеска гостува во Приштина каде играат за квалификациите за ЕП. Фановите на англиската решрезентација ги наполнија кафулињата и рестораните во приштина каде...

Балкан 13.09.19 | 15:43

Шамари и навреди за девојче, околу неа сите се смеат

Учесниците во ова видео со врсничко насилство се прва година средно одделение во училиште во Барајево, Србија. Во него се гледаат две ученички кои напаѓаат трета, а на...

Балкан 30.05.19 | 19:41

Ќе ти се помочам на глава, ти мене „неоправдан“: Објавена снимка на која ученик ѝ се заканува на наставничка

Ќе се помочам овде на под, па тебе на глава. Ти ќе ми даваш „неоправдан“, дали си нормална, јеб*те. Вака ученик од сплитско училиште ѝ се заканува на професорката која...

Скопје 19.04.19 | 10:07

Навреди како „нигер“, „црнчуго“, „циган“ не се забавни, вели мајката на 13-годишниот Нишон кој бил нападнат на плоштад

Во центарот на Скопје, на градскиот плоштад Македонија бил нападнат 13-годишниот Нишон од страна на двајца 20-годишни момчиња кои прво го навредувале на расна основа,...

Македонија 11.01.19 | 11:59

„Идеологот“ Ѓулистана заборави кој ја ранеше: Бедни и јадни луѓе протестираат против Северна Македонија

Луѓето што протестираат се шака од бедни и јадни луѓе кои протестираат за да се прехранат и ги собираат од дома! Oва во синоќешното интервју за „Топ тема“ го изјави поранешната...