Ознака: наташа беквалац
Естрада 15.02.20 | 23:47

Оваа згодна танчерка ја засени Наташа Беквалац на концертот

Наташа Беквалац за денот на вљубените имаше спектакуларен концерт во Белградска арена. Сите очи на фановите покрај во Наташа беа вперени и во згодната танчерка која...

Сцена 04.12.19 | 20:47

Наташа Беквалац призна на кој познат маж не би му одолеала!

Српската поп икона Наташа Беквалац овие денови е во центарот на вниманието со својот најавен и долгоочекуван концерт во белградската Арена кој ќе се одржи наредната...

Естрада 27.11.19 | 20:28

Беквалац во Скопје отвори душа: Не знаете низ што сè поминував

Не знаете низ што сè поминував, отворено призна Наташа Беквалац во Скопје, каде беше гостинка на форумот „Профемина“, каде зборуваше и за насилството кое го доживеа...

Естрада 28.10.19 | 23:36

Најава за концерт: Наташа Беквалац гола

Српската пејачка Наташа Беквалац знае како да ја шокира јавноста. По разводот од сопругот Лука се фрли на работа за да заборави на приватните проблеми. Таа подготвува...

Сцена 17.09.19 | 10:33

Наташа Беквалац си стави поцврсти гради

Наташа Беквалац стави нови силиконски гради. Поп-пејачката реши по седум години да оди на „ремонт“ на деколтето и старите „близначки“ да ги замени со поубави и поцврсти. Наташа...

Естрада 11.09.19 | 23:39

Повторно ќе се мажам, тројцата сопрузи ми беа убави мажи

По пропаѓањето на трите брака – со бившиот ватерполист Данило Икодиновиќ, поранешниот ракометар Љуба Јовановиќ и со Лука Лазукиќ, Наташа Беквалац би сакала уште еднаш...

Естрада 07.08.19 | 17:29

Заљубена и препородена: Беквалац од Миконос упати искрена порака

Наташа Беквалац овие денови ужива на одмор во Грција, на островот Миконос, а своите следбеници редовно ги чести со провокативни фотографии и видео снимки. Беквалац неодамна...

Естрада 28.07.19 | 16:01

Беквалац колабирала во Црна Гора – итно префрлена во Белград

Српската пејачка Наташа Беквалац доживеа драма во Црна Гора. Таа колабрираше на полседниот настап и заврши на инфузија, вели нејзин близок пријател за српските медиуми....

Музика 12.07.19 | 20:40

Отечена сум од плачење, не прашувајте ме што се случува

Наташа Беквалац ја одложи премиерата на спотот за песната „Dođi mami“, па наместо енес, публиката ќе има можност спотот да го види утре на Јутјуб каналот на пејачката. Иако...

Естрада 11.07.19 | 21:54

Лазукиќ ја претепал Беквалац бидејќи дознал дека се забавувала со познат тенисер

Минатата година во април како бомба одекна веста дека Лука Лазукиќ ја претепал Наташа Беквалац, откако таа во телефонот му пронашла љубовни пораки. Но тоа не било се....

Естрада 24.06.19 | 10:47

Никако да земе здив: Нова семејна драма за Наташа Беквалац

Животот ѝ зададе нов удар на популарната српска пејачка Наташа Беквалац. Таткото на 38-годишната убавица, фудбалски тренер Драгољуб Беквалац (66), доживеа срцев удар и...

Сцена 20.05.19 | 20:33

Наташа Беквалац и Милан Станковиќ во врска?

Милан Станковиќ и Наташа Беквалац, се појавија заедно на престижен настан поради што сите погледи од присутните на настанот биле вперени кон нив. Иако, се знае дека покрај...

Сцена 25.04.19 | 17:47

Лука Лазукиќ осуден условно на три години затвор поради претепувањето на Наташа Беквалац

Лука Лазукиќ е осуден денес условно на три години затвор. Како што пренесува „Свет“, судијата донел одлука дека Лука е виновен и дека ја претепал поп-пејачката Наташа...

Естрада 23.02.19 | 21:38

Наташа Беквалац како во бајка го прослави првиот роденден на Катја

Пејачката Наташа Беквалац вчера направи журка за наследничката Катја по повод нејзиниот роденден. Гордата мајка мислела на се, па секој детаљ беше совршен. Овој семеен...

Мода и убавина 30.01.19 | 13:27

Наташа Беквалац блесна на MAC наградите, а пораката која ја испрати ги воодушеви сите

Познатата пејачка Наташа Беквалац се појави на доделувањето на MAC наградите во Белград во елегантно издание и сите присутни ги остави без текст. Пејачката беше облечена...

Естрада 19.01.19 | 23:29

Лука уште пред бракот знаел како ќе ѝ го земе и последниот динар

Адвокатот на Наташа Беквалац, Стеван Јаковлевиќ, тврди дека бившиот кошаркар до ситница го имал испранирано разводот со пејачката уште пред тие да се земат. За време...

Естрада 10.01.19 | 14:23

Твоите деца нема да бидат гладни: Наташа барала 100 евра на заем од колега!

Наташа Беквалац и Саша Ковачевиќ дале заедничко интервју во кое еден за друг откриле многу работи. Меѓутоа она што Саша го кажал, запрепастило многумина. Имено, панонската...

Сцена 09.01.19 | 11:42

Наташа Беквалац и Саша Ковачевиќ: „Ние сме веќе во сериозна врска“

Наташа Беквалац и Саша Ковачевиќ се во блиски односи повеќе од 10 години. Веќе и не паметат кога и каде се запознале, бидејќи, како што објасни популарниот пејач за магазинот...

Естрада 27.12.18 | 18:31

Наташа Беквалац добила удари со отворена и со затворена тупаница

Во Првиот основен суд во Белград денес продолжи судењето на Лука Лазукиќ за семејното насилство над неговата се’ уште законска сопруга Наташа Беквалац. Меѓутоа, за...

Музика 20.12.18 | 18:43

Човекот на мојот живот стои сам: Наташа Беквалац никогаш не била посреќна!

Наташа Беквалац сподели со фановите фотографија која сите ги разнежи, а описот кој го стави на неа, посебно ги воодушеви нејзините следбеници. Пејачката често споменува...