Ознака: нападната девојка
Црна хроника 07.02.21 | 17:48

Жена нападнала девојче, па удрила и по мајката

Во Полициска станица Гостивар вчера во 18:45 часот, Ш.Р.(33) пријавила дека на 5 февруари 2021 околу 16 часот во Гостивар нејзината ќерка била физички нападната од жена, по што...

Свет 25.09.20 | 11:07

„Видете ја к*рвата“: Студентка нападната од тројца мажи зошто носела сукња

Француската полиција отвори истрага за инцидентот во кој жена сред бел ден беше нападната во Стразбур од страна на тројца мажи, затоа што носела здолниште. Во интервју...

Црна хроника 09.09.19 | 21:19

Ја претепал 17-годишната девојка

Утринава 4:30 часот во СВР Скопје, пријавено е дека во с.Црешево, физички била нападната 17 годишна девојка од страна на Т.Б.(21) од с.Булачани со кого била во љубовна врска. Се...

Црна хроника 26.07.19 | 15:28

Добрила Стефановска е девојката која вчера ја нападна таксист, МВР утврдуваат кривична одговорност

Ме навредуваше и ме нападна зошто не сакаше да ми раситни пари за такси услугата, вели триесетгодишната Добрила Стефановска за Канал 5  објаснувајќи ја причината за...