Ознака: мртво
Црна хроника 22.11.20 | 16:16

Во Скопје пронајден мртoв Косовец

Починат жител на Ксоово е пронајден мртво во Скопје. На 21.11.2020 во СВР Скопје е пријавено дека околу 22.40 часот на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје, е пронајдено мртвото...

Црна хроника 11.07.20 | 15:48

Без траги на насилство: 22 годишно момче пронајдено мртво

На 10.07.2020 во 14.00 часот било пријавено дека во Куманово, на место викано „Врело“, од патрола на Црвен крст бил пронајден починат M.Л.(22) од Пакистан. Од страна на лекар била...

Црна хроника 24.03.20 | 17:14

Мајка си го нашла починато своето бебе

На 23.03.2020 во 10: 00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во дом на ул.„Скупи“ во Скопје, околу 09: 30 часот Е.Д.(18) од Велес го пронашла починато своето бебе. Лекар од итна...

Црна хроника 24.12.19 | 17:10

Мртво новороденче донесено на лекар, го пронашол таткото

Вчера утрото во Поликлиника „Јане Сандански“ било донесено мртво новороденче, кое било пронајдено од неговиот татко. На 23.12.2019 околу 07.45 часот, од Поликлиниката „Јане...

Црна хроника 04.11.19 | 16:32

Момче од 29 години пронајдено мртво во домот на пријателка

Скопјанец бил пронајден мртов во куќа во Скопје, информира МВР. „Вчера во 15:00 часот во СВР Скопје било прјавено дека во дом на своја пријателка на ул. „Водоча“ во Скопје...