Ознака: марјана станојковска
Естрада 12.10.21 | 23:53

Занемени пред деколтето на Марјана

Македонската водителка на „Државна лотарија на Македонија“, објави фотографии на социјалните мрежи со кои ги остави своите следбеници со „подотворена уста“. Имено,...

Калеидоскоп 01.05.21 | 15:18

Како вистинска домаќинка: Марјана ги покажа јајцата

Велигден е најголемиот христијански празник кога се прославува воскресението на Исус Христос. Православните верници уште од Велики Четврток се подготвуваат за дочекот...

Сцена 11.09.20 | 09:50

Марјана Станојковска на летно уживање крај Охридското Езеро

ТВ водителката Марјана Станојковска, летово ги наполни батериите на семејниот одмор во Трпејца, каде беше заедно со мајка си и сестрата. Секогаш верна на своите фанови...

Естрада 01.08.20 | 17:32

Долго, толо лето, а Марјана Станојковска се лади во луксузен базен

Лето е ѝ за познатата водителка Марјана Станојковска, но за жал како и сите други, така и таа, на овие пеколни горештини ќе мора да се прилагоди на условите. Наместо грчкото...

Мода и убавина 24.07.20 | 09:46

На наша Марјана или на Ким – кому подобро му стои ова бикини?

Македонската водителка Марјана Станојковска на „Инстаграм“ позираше во секс бикини со животински принт, а со сличен костим за капење сме ја виделе и ријалити-ѕвездата...

Естрада 12.04.20 | 22:36

Жешка Марјана има само една желба

Деновите во изолација бавно поминуваат и за водителката и лото-девојка Марјна Станојковска. Русокосата убавица од екраните преку „Инстаграм“ призна што посакува...

Музика 12.10.19 | 20:37

Секси Марјана и вечерва гори од Штип

Вечерва во Домот на култура „Ацо Шопов“, во Штип во тек е финалето на 34. издание на музичкиот фестивал „Макфест“. Како и на двете полуфинални вечери, водител и вечерва...

Естрада 17.08.19 | 15:22

Марјана Станојковска го одзема здивот во секси бикини!

Како што тоа секојдневно го прави, поготово сега додека ужива во Грција, Марјана Станојковска повторно позира во бикини за сите оние кои ја следат на друштвените мрежи,...

Мода и убавина 17.06.19 | 18:07

Кралицата пристигна

Црнокосата кралица пристигна. Најпознатата лото девојка ја знаеме како русокоса, но првпат имаме прилика да ја видиме како црнокоса.   View this post on Instagram   New...

Калеидоскоп 12.05.19 | 20:52

Македонската лото-девојка драстично го промени изгледот

Најпознатата македонска лото девојка и водителка, Марјана Станојковска, важи за девојка со добро изграден стил. Овојпат, на големо изнeнадување на нејзините фанови,...

Калеидоскоп 17.04.19 | 21:22

Секси Марјана го запали Инстаграм со жешка фотка

Познатата македонска лото девојка -Марјана Санојковска со секси фотографија го запали Инстаграм. Марјана секогаш пали и жари.

Интима 26.03.19 | 20:36

Марјана со бујното деколте го запали Инстаграм

Лото-Марјана го најави летото со фотографија со бујното деколте во бикини.

Естрада 13.12.18 | 18:30

Заколнати македонски русокоси – Менуваат сѐ, боја на коса не!

Игнорирајќи ги сите вицови, некои наши естрадни дами се заколнати русокоси. Верче Пандиловска, Даниела Темелковска, Маријана Станојковска, Викторија Лоба и Маја Вукичевиќ...