Ознака: љубовник
Калеидоскоп 27.07.19 | 17:45

Вистината за „српскиот швалер“ од Будва не е баш смешна

Откако снимката на момче од Ужице како излегува од стан во Будва низ балкон го обиколу Балканот, многумина се посомневаа дека за непланираното напуштање на станот заслужно...

Калеидоскоп 26.07.19 | 12:23

„Љубовникот од Будва“ e хит на социјалните мрежи

Видео од Будва се шири со брзина на светлината по социјалните мрежи во целиот регион. На него, маж виси на ограда на тераса од зграда. Вистинската причина за ваквиот чекор...

Црна хроника 13.07.19 | 15:14

Поранешен љубовник ја нападнал во трговски центар во Аеродром

Педесет и пет минути по полноќ се случила драма за скопјанка, кога ја нападнал поранешниот љубовник. Се работи за 47-годишна жена од Скопје која пријавила дека на булеварот...

Црна хроника 22.02.19 | 22:03

Мајка од Кочани ѝ ја украла маздата на ќерка си за да му ја подари на љубовникот

Мајка од Кочани ѝ ја украла „маздата“ на ќерка си за да му ја подари на љубовникот. Најпрвин мајката ги украла клучевите, а потоа кај нотар го фалсификувала потписот...