Ознака: љубовници
Балкан 23.01.20 | 09:07

Марина менувала работни места за да избега од полицаецот Павле

Ден по трагедијата што се случи на Воениот пат кај аеродромот Батајница, каде што полицаецот Павле Р. активирајќи рачна бомба си пресуди себеси, но и на Марина П., голем...

Свет 11.11.19 | 22:53

Ѝ ги отсекол нозете, главата и рацете и „спакувани“ во пакети ги фрлил во река: Професор уби студентка со која бил во врска

Незапамтен хорор се случи во Русија. Угледниот професор и историчар Олег Соколов брутално ја убил 24-годишната Анастасија, со која бил во врска. Покрај што биле љубовници...

Интима 06.11.19 | 23:00

Исповед на зависничка : Спиев со 200 непознати мажи од Инстаграм

Lurie Jade Woodruff  вели дека социјалните мрежи ја продлабочиле нејзината сексуална опсесија. Според неа, апликациите како Инстаграм делуваат како дрога која ја храни нејзината...

Калеидоскоп 20.10.19 | 23:03

Каде се најдобрите љубовници во светот?

Што велите за еден секси глобус со кој можете да „патувате“ извесно време? Да, глобусот како украс не е воопшто секси и привлечен, но ако можете едно време да го користите...

Македонија 12.09.19 | 16:05

„Права љубав године не броји“: Катерина Цаневска и Љубомир Јовески заедно на танго и по фармерки

Државниот обвинител Љубомир Јовески продолжениот викенд го искористил да го фати последното грчко сонце, но и да ги фати сезонските попусти и да испазари, да се приоблече. До...

Интима 18.02.19 | 23:34

Најлошите љубовници се со исти карактеристики

Оценка на најлошите љубовници според националноста составил сајтот OnePoll. Од таму советуваат дамите внимателно да ги прочитаат поглавјата, пред да се качат во туристички...

Калеидоскоп 27.12.18 | 16:20

Kинеска древна наука тврди дека лицето открива какви љубовници сме

Проучувајќи ја древната кинеска филозофија, сексологот Трејси Кокс изградила своја теорија дека лицето го открива сѐ она што треба да го знаеме за партнерот во однос...