Ознака: лила стојановска
Естрада 01.06.20 | 20:36

Боки за Лила: Во притвор се гледаат кои ти се вистински пријатели

О завршнире зборови Бојан Јовановски проговори и за својот однос со водителката Лила Стојановска, која беше една од сведоците во случајот „Рекет“ на барање на Обвинителството....

Македонија 28.02.20 | 14:24

Дуковски ја покажа авионската карта на Боки и Лила за Миконос

Адвокатот Сашо Дукоски ја презентираше авионската карта на Бојан Јовановски со која тој тврди дека тој воопшто немал намера да бега туку дека планирал да замине на...

Вести 10.02.20 | 12:19

Лила затаила 1,78 милиони денари данок, заработи кривична од Финансова

Управата за финансиска полиција поради постоење основи на сомневање за сторено кривично дело „Даночно затајување“ до Основно јавно обвинителство Скопје поднесе...

Македонија 06.02.20 | 10:18

УЈП влезе во фирмата од каде на сметката на Лила Филиповска биле префрлени 250 000 евра

Даночните власти водат постапка за случајот за кој медиумите објавија дека водителката Лила Филиповска подигнала од градежна фирма 250 илјади евра. На прес конференција...

Македонија 29.01.20 | 13:04

Лила по судењето: Има причина зошто веќе не сме пријатели со Боки

Водителката Лила Филиповска денеска даде изјава за новинарите каде беше сведок за судењето на случајот „Рекет“. Во нејзиното сведочење денеска таа кажа дека повеќе...

Македонија 29.01.20 | 11:11

Боки цело време ја гладаше Лила во очи

На почетокот на сведочњето водителката Лила Стојановска рече дека не е скарана со Бојан Јовановски, но оти веќе не се пријатели. Таа рече дека Боки го знае од неговата...

Мода и убавина 17.06.19 | 17:03

Скромна како никогаш до сега: Не сум совршена

Три ултра секси фотографии, многу голотија и сексапил и една стара добра Лила, за која само на шега можеме да речеме дека е скромна. Веројатно и таа со истата смисла за...

Естрада 03.04.19 | 21:30

Бекстејџ со експлицитни фотографии од три познати Македонки: Лила се закани дека ќе има проблем доколку се објават

Естрадниот магазин Бекстејџ објави видео во кое тврди дека нивната редакција поседува експлицитни фотографии од три македонски убавици: Лила Филиповска, Александра...

Интима 20.01.19 | 08:39

Познати Македонки за кои се извадија порно афери – некои не се докажаа

Секс аферата и скандалот со прељубата на српската фолк ѕвезда Јелена Карлеуша го крена Балканот на нозе… Исто како што своевремено тоа се случи со Северина и нејзиниот...

Естрада 12.01.19 | 14:13

Лила спие гола

Со златни хеланки и крзнена качулка како лавица секси Лила праќа жешки бакнежи од Бугарија. Очигледно Лила не скија, но затоа добро позира на скијачките патеки. (фото:...

Естрада 01.01.19 | 12:54

Лила и Мелита се разиднаа во деколтеата

Им се сретна вкусовите на кралицата на стилот и кралицата на фотошопот. За најлудата ноќ Лила и Мелита избрале речиси иста креација, сребрен костим кој се прелева како...