Ознака: кајли џенер
Естрада 12.04.21 | 14:56

Совршеното тело и е само за на Инстаграм: Кајли Џенер мета на критики за користење фотошоп

Најплатената моделка и најмлада милијардерка на светот, Кајли Џенер, предизвика лавина реакции откако на социјалните мрежи се појавија нови папарацо фотографии, по...

Естрада 02.01.21 | 08:37

Кајли Џенер со пливање влезе во 2021 година: Нови провокативни фотографии на инфлуенсерката

Најмладата милијардерка на Светот, Кајли Џенер (23) објави фотографии во бикини, кои ги истакнуваат нејзините гради во преден план. Инфлуенсерката престојува во Аспен,...

Естрада 29.09.20 | 15:35

Кајли Џенер порача да се гласа на изборите со фотки во минијатурно бикини

Една од најпознатите инфлуенсерки на светот, Кајли Џенер на својот Инстаграм профил ги повика своите фанови да излезат на гласање на претстојните претседателски избори. Регистрирани...

Калеидоскоп 12.10.19 | 13:18

Би ѝ истурила црвено вино и би ја избркала: Фустанот на Кајли Џенер ги разбесни фановите

Непишано правило е дека кога си поканет на венчавка треба внимателно да одбереш што ќе облечеш за да не ја засениш невестата, но во случајот на Кајли Џенер тоа очигледно...

Калеидоскоп 14.01.19 | 18:59

Јајцето пославно и од Кајли Џенер

Неодамна, на Инстаграм, се појави профил world_record_egg, кој многу брзо стана вирален хит и многу јасно даде до знаење што сака да постигне на оваа социјална мрежа. На целиот...