Ознака: хороскопски знак
Астро 31.12.19 | 23:31

Каква новогодишна одлука треба да донесете според вашиот хороскопски знак

Нова година е моментот кога решаваме да донесеме одлуки со цел да ги направиме нашите животи подобри и посреќни. Си ветуваме дека ќе бидеме посамоуверени и похрабри...

Астро 01.12.19 | 12:16

Најмоќниот женски хороскопски знак

Нејзиниот долг фантастичен фустан се лелее на тивкото ветре, а таа зема длабок здив и се подготвува за својот лет. Таа се сеќава на светот како широко отворена порта,...

Астро 08.09.19 | 20:36

Трите хороскопски знаци што не можат да заштедат ниту еден денар

Без разлика дали обожаваат да трошат, не сакаат да работат надвор од нивната удобна зона или едноставно уживаат во убави работи, овие три хороскопски знаци едноставно...

Астро 26.08.19 | 08:12

Во месецот на Девицата на овие знаци ќе им се случат главните промени во животот

Периодот на владеење на Сонцето во знакот на Девица ќе трае до 22 септември. Овој период е како создаден за расчистување на животот и преиспитување на одлуките, како и...

Астро 06.08.19 | 23:38

Крајот на неделата носи немир кај еден хороскопски знак

Крајот на неделата односно деновите пред викендот секогаш ни носат среќа, мир, хармонија, но тоа не е така за еден хороскопски знак. Близнакот крајот на оваа недела ќе...

Астро 03.08.19 | 22:56

Личностите родени во овој хороскопски знак се најверни партнери

Од сите 12 знаци во хороскопот, еден посебно се истакнува како најверен. Станува збор за луѓето родени во знакот на Рак. Ракот тежнее кон стабилна и длабоко емотивна врска...

Астро 16.07.19 | 23:04

Oвие хороскопски знаци ќе тријат раце до крајот на месец јули

Скорпија Исклучително добар месец за комуникација со луѓето. Бидете доволно колегијални бидејќи и на вас ќе ви биде потребна поддршка. Ќе имате можност да почнете некоја...

Астро 14.03.19 | 20:43

Секој хороскопски знак си има свој скапоцен камен

Овен Овните се импулсивни, непостојани, понекогаш и агресивни луѓе, но секогаш подготвени за акција. Со цел да ја смират својата нервоза и конструктивно да ја искористат...

Сервиси 08.03.19 | 11:43

Што да ѝ подарите за 8 Март според нејзиниот хороскопски знак?

Огнени знаци: Овен, Лав, Стрелец Пред да тргнете да купувате подарок за огнените дами, добро слушајте за што зборуваат, што сакаат и планираат да купат, а потоа изненадете...