Ознака: голи
Естрада 19.04.21 | 14:59

Северина: Јована Јоксимовиќ ги пушташе на ТВ моите голи фотографии додека децата ни играа заедно

Хрватската пејачка Северина Којиќ гостувала во емисијата „150 минути“ на ТВ Прва, а во која зборувала за кампањата „Хејт, Словени“, во која учествуваше, за во еден момент,...

Калеидоскоп 09.04.21 | 09:04

Голите манекенки во Дубаи добија експресна пресуда: Ова снимање долго ќе го памтат

Групата европски манекенки кои беа приведени во Дубаи поради тоа што голи позираа на тераса од облакодер во Дубаи, нема да добијат затворски казни. Таков е расплетот...

Калеидоскоп 27.12.20 | 18:48

За 75 евра ви чистат по долна облека, за 95 целосно голи – нов чистачки бизнис цвета во Англија

Англиската компанија „The Naked Cleaning Company“ нуди несекојдневни услуги за чистење на куќи. Вработените својата работа ја извршуваат полу или сосема голи. Работничките бришат...

Калеидоскоп 24.07.20 | 10:01

Oткриена мистеријата што правеше невеста со 20 голи мажи во нива во Србија

Кога на почетокот на јули земјоделец од Војводина начека девојка облечена во бело заедно со дваесетина разголени мажи во неговата нива, социјалните мрежи беа полни...

Интима 09.07.20 | 10:13

Начекал невеста со 20 голи мажи во неговата нива во Војводина

Девојка во венчаница и дваесетина голи мажи начекал еден земјоделец во Војводина, работејќи на својата нива. Снимката која ја направил за кратко време се раширила по...