Ознака: георгина родригез
Фудбал 16.08.20 | 18:18

Георгина на јахтата на Кристијано Роналдо го „запали“ Сен Тропе

Кристијано Роналдо и Георгина Родригез се на летен одмор во Сен Тропе каде што уживаат на луксузната јахта на Португалецот која е проценета на 5,5 милиони евра. Додека...

Фудбал 13.08.20 | 15:52

Кристијано Роналдо и Георгина си разменуваат нежности на јахта

Кристијано Роналдо и неговата поубава половина Георгина Родригез повторно го „запалија“ Инстаграм. Еден од најдобрите фудбалери на светот објави нивна заедничка...

Фудбал 10.08.20 | 23:42

Георгина Родригез со секси фотографија го полуде Инстаграм

Георгина Родригез, поубавата половина на португалската фудбалска ѕвезда, Кристијано Роналдо, е исклучително активна на социјалните мрежи, каде што споделува сè повеќе...

Фудбал 27.07.20 | 11:43

Од продавачка во „Гучи“ до креветот на Кристијано: Како Роналдо ја „смувал“ Георгина

Најдобриот светски фудбалер Кристијано Роналдо е во складна врска со преубавата Георгина, но малкумина знаат како тие се запознале.Георгина работела работела во бутик...

Вести 13.07.20 | 13:43

Георгина нема милост: Го напрчи задникот во преден план

Партнерката на Кристијано Роналдо навистина нема милост кон мажите. Tаа објави видео во кое тверка и каде во преден план е нејзиниот задник. Предупредување, не е за оние...

Фудбал 04.02.20 | 10:20

Георгина: Живеам покрај најдобриот на сите времиња, Кристиано нема ривали

Партнерката на Кристиано Роналдо, Георгина Родригез за италијанскиот магазин „Грација“ зборуваше за денот кога се запознала со Португалецот. Од порано е познато дека...

Естрада 25.08.19 | 22:52

Георгина: Не е лесно да се биде со Роналдо

Георгина Родригез, атрактивната девојка на еден од најдобрите фудбалери на денешницата, откри дека воопшто не е лесно да се биде заедно со позната личност, но ништо...

Сцена 10.03.19 | 19:07

Девојката на Кристијано Роналдо ептен сака да си го слика задникот

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез обожува да се фали на социјалните мрежи со своето обликувано тело. Таа е атрактивна и сексапилна, а профилот на Инстаграм...

Фудбал 08.01.19 | 21:13

Роналдо одмара, Георгина се слика по танга

Кристијано Роналдо неодамна беше прогласен за најдобриот играч за 2018 година од стра на Здружението на фудбалски агенти и Заедницата на европски клубови, награда која...