Ознака: фејсбук пост
Здравје 12.10.20 | 22:45

Cопругата на директот на „8-ми Септември“ распукa по влacта дека води одвpaтна кампања за справување со пандемијата

Сопругата на директорот на болницата „8 Септември“, Елена Костова Петрова, која е многу активна на социјалните мрежи, од тоа што го објавува, може да се забележи дека...

Македонија 07.09.20 | 12:22

Мисајловски: Доста е! Добивме режим и мафија на власт, време е за улица!

Добивме влада-дивоградба! Добивме режим и мафија на власт. Бреме е за улица! Доста е! напиша на неговиот фејсбук профил, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник во...

Македонија 08.07.20 | 13:22

Илиевски до борците за правда: Не ви е нелагодно што баш на вакви средби можеби се кординирала злоупотребата на СЈО во функција на СДСМ?

Богдан Илиевски или познат како Бетмен, се огласи на социјалните мрежи во врска со видеото снимено во домот на Боки 13, каде во присуство на веќе осудениот за случајот...

Македонија 21.06.20 | 22:00

Чулев: Ниту Наќе е луд, ниту полицијата е виновна што политичари од власта не се грижат за сопственото здравје

Пандемијата од коронавирусот е реалност за сите нас и неопходно е максимално претпазливо и одговорно да се однесуваме за да го заштитиме сопственото здравје и живот,...