Ознака: Емили Ратајковски
Естрада 05.01.21 | 13:05

„Одиме 2021“: Емили Ратајковски го покажа пораснатото трудничко стомаче

Една од најпопуларните топ-модели во светот, Емили Ратајковски (29) објави фотографии од својот дом, на кои сосема добро се забележува трудничкиот стомак. Славната манекенка...

Естрада 08.11.20 | 07:48

Емили Ратајковски го прошета трудничкото стомаче низ ЛА во трендовска комбинација

Една од најславните топ-модели на светот, Емили Ратајковски, која неодамна објави дека чека бебе, излезе на улиците на Лос Анџелес во трендовско издание во кое привлече...

Естрада 27.10.20 | 09:35

Емили Ратајковски е бремена: Нема да го одредуваме полот на бебето додека не наполни 18 години

Една од најпознатите топ-модели на светот, Емили Ратајковски, објави дека е бремена преку фотосесија за магазинот „Вог“ во која го покажа трудничкото стомаче. Сепак,...

Естрада 18.09.20 | 15:46

Емили Ратајковски објави фотографии од снимањето на кое била сексуално злоставувана

Една од најпознатите манекенки во светот, Емили Ратајковски (29) пред неколку дена го обвини фотографот Џонатан Ледер за сексуално злоставување кое наводно се случило...

Естрада 24.08.20 | 11:37

Емили се соблече гола за да ја покаже новата тетоважа, еве што значи таа

Не е првпат да ја видиме во вакво издание, но овојпат манекенката Емили Ратајковски се разголи за да ја покаже својата нова тетоважа. Пред своит 26 милиони следачи на...

Мода и убавина 24.06.20 | 19:54

Емили Ратајковски не изгледа веќе вака

Светски познатиот модел Емили Ратајковски се одлучи на драстична промена на бојата на косата. Препознатливите црни локни сега се руси. Многумина ја пофали промената...

Калеидоскоп 13.04.20 | 09:03

Драма во Лос Анџелес: Емили боса излезе на улица, а набргу по неа и нејзиниот сопруг

Емили Ратајковски во петокот доживеа драма пред својот дом во Лос Анџелес кога босонога истрча од својот дом на улица, бидејќи ѝ побегна кучето Колумбо. Манекенката...

Мода и убавина 25.09.19 | 22:05

Емили Ратајковски речиси гола во маркет

На повеќето сепак им е јасно дека Емили се фотографирала намерно за да ја промовира најновата колекција долна облека со нејзиниот потпис. „Сакате да видите што повеќе...