Ознака: Денис Родман
Кошарка 30.07.20 | 23:58

Мадона или Кармен Електра: Родман раскажува како му го скршиле половиот орган

Еден од најдобите кошаркари Денис Родман, во тв емисија ги раскажа сите глупости што ги правел во приватниот живот. Покрај тетоважите, некова најголема страст се жените....

Семејство 17.07.20 | 13:12

Почина таткото на Денис Родман, имал најмалку 29 деца со 16 жени

Легендарниот НБА центар Денис Родман важи за еден од најконтраверзните спортисти на сите времиња, а малку е познато дека и неговиот татко е живописна личност.  За жал,...

Свет 23.05.20 | 19:39

Родман открива тајна на Северна Кореја: „Ако оваа жена се појави на ТВ знаете дека нешто не е во ред“

Легендарниот кошаркар Денис Родман изминативе години изгради необично пријателство со севернокорejcкиот лидер Ким Joнг Ун. Во јавноста се појавија шпекулации дека лидерот...

Кошарка 16.05.20 | 23:46

Кармен Електра раскажува за врската со Родман: Имавме секс каде што ќе стигневме

Кармен Електра една од најпознатите актерки во деведесеттите години раскажува за лудиот период додека била во врска со лошото момче во НБА лигата, Денис Родман. Таа...

Кошарка 12.05.20 | 22:16

Вотка и многу жени: Денис Родман ја опиша вечерата со Ким Јонг Ун

Прославениот кошаркар Денис Родман има еден специјален пријател. Тоа е лидерот на Северна Кореја Ким Јонг Ун. Ким обожува кога Денис е дојде на гости и се обидува престојот...

Калеидоскоп 23.09.19 | 11:31

Родман: Мадона ми понуди 20 милиони долари за да ѝ направам дете

Поранешниот НБА кошаркар, Денис Родман открил детали од својот однос со мегаѕвездата Мадона во најновото интервју за „Брекфаст клаб“. Таа ми рече дека ќе ми плати 20...

Калеидоскоп 22.09.19 | 21:45

Родман открива: Мадона ми понуди 20 милиони долари да и направам дете…

Поранешниот НБА кошаркар, Денис Родман зборувајќи за својата кратка романса од 1993 година открива дека поп ѕвездата Мадона, која била луда по него во тоа време, му понудила...