Ознака: дечко
Естрада 03.12.20 | 12:10

Не можам да си најдам дечко што ќе ме сака, сите веднаш гледаат да ме легнат: Порно ѕвездата има проблеми во љубовниот живот

Поранешната американска порно актерка Лана Роудс (вистинско име Амара Мејпл), која има 13 милиони фанови на Инстаграм нема претерана причина да се жали на популарноста...

Естрада 24.11.19 | 18:37

На свадбата на брат ѝ, Анастасија првпат го покажа Ѓорѓе

За разлика од нејзиниот брат, Анастасија Ражнатовиќ го крие приватниот живот од медиумите и ретко споделува фотографии од нејзиното момче. Но, за свадбата на Вељко и...

Балкан 09.06.19 | 13:47

Српска манекенка претепана од дечкото во Истанбул: Го молев да престане, но продолжуваше да ме удира

Турски и српски медиуми ја пренесоа веста дека српската манекенка Тања Ѓукиќ пријавила дека била жртва на насилство од дечкото Чагри Тортоп, турски државјанин со кој...

Црна хроника 10.02.19 | 16:06

Баба од Скопје пријавила во полиција дека била нападната од својот дечко

Седумдесет и двегодишна скопјанка пријавила во полиција дека била нападната од нејзиното четири години помладо момче затоа што му раскинала. Според информациите на...