Ознака: Цуца
Естрада 18.09.20 | 20:25

Се омажи бившата на Шабан: Цуца го заборави кралот на народната музика

Пејачката и поранешна партнерка на кралот на народната музика, Шабан Шаулиќ, Ивона Неговановиќ Цуца на својот Инстаграм објави фотографија на која е во венчаница, а...

Калеидоскоп 13.05.19 | 13:20

Цуца која што тврди дека му родила вонбрачно дете на Шабан Шаулиќ го ограбила станот каде што живеела под кирија

Ивона Неговановиќ – Цуца го ограбила станот на поранешната газдарица Лилјана Мириќ, кај која живеела помалку од една година. Сопственичката на станот во Чукарица поднела...

Естрада 06.05.19 | 10:34

Имав 14 години кога се запознавме, пола живот сум со него, секс од друг не ми треба

Ивона Неговановиќ – Цуца, долгогодишната љубовница на Шабан Шаулиќ, специјално за српски „Свет“ открива детали за кои досега не зборувала. Кралот на народната музика...

Естрада 26.04.19 | 18:39

И ние имаме право на наследство: Цуца го покажа синот на Шабан!

И ние имаме право на наследство, вели Ивона Неговановиќ Цуца, долгогодишната љубовница на пејачот Шабан Шаулиќ, во интервјуто за српски Свет. Во својата исповед таа...

Естрада 22.04.19 | 10:20

На Шабан му родив дете: Шокантна исповед на љубовницата на Шаулиќ

Ивона Неговановиќ Цуца, жената која долги години му беше љубовница на кралот на народната музика, Шабан Шаулиќ, тврди дека на Шабан му родила дете. Во најновиот број...