Ознака: Бритни Спирс
Естрада 11.11.20 | 09:38

Бритни Спирс ја губи судската битка со нејзиниот татко за располагање со нејзиниот имот

Американски Суд го отфрли барањето на Бритни Спирс нејзиниот татко да биде отстранет како повереник на нејзиниот имот. Џејми Спирс е законски управител на имотот на...

Музика 20.10.20 | 13:45

Во што се претвори: Бритни Спирс прави неконтролирани движења, сите мислат дека е дрогирана

Помалку заборавената американската пејачка Бритни Спирс одамна не е активна. Таа има приватни проблеми, развод па ново момче, старателство над синовите… Таа објави...

Калеидоскоп 14.05.19 | 14:03

Бритни Спирс: Татко ми ме тераше да се дрогирам, па ме смести во душевна болница

Американската пејачка Бритни Спирс (37) тврди дека нејзиниот татко Џејми (66) ја терал да се дрогира, а потоа ја сместил во установа за ментално здравје против нејзината...

Музика 04.04.19 | 22:16

Ја пикнаа во ментална болница: Бритни Спирс доживеа нервен слом

Веста дека Бритни Спирс во моментов се наоѓа во институт за ментално здравје ги шокираше фановите ширум светот. Имено, пејачката сама се пријавила во психјатарска установа...