Ознака: бикини
Естрада 29.09.20 | 15:35

Кајли Џенер порача да се гласа на изборите со фотки во минијатурно бикини

Една од најпознатите инфлуенсерки на светот, Кајли Џенер на својот Инстаграм профил ги повика своите фанови да излезат на гласање на претстојните претседателски избори. Регистрирани...

Естрада 27.08.20 | 18:02

Бикинито на Карлеуша само што не пукнало

По роденденот кој го славеше во својата вила, Јелена Карлеуша замина да летува во Турција со нејзините деца Атина и Нико и тетката Даниела. Таа „ги известува“ своите...

Калеидоскоп 23.08.20 | 22:04

Остана гола во вода откако момчето ѝ купи бикини што се раствора во вода

Откако влезе да плива со своето ново бикини на себе, Естел набрзо сфати дека веќе нема ништо на себе. Дури подоцна, откако тој ќе го објави видеото на својот канал, таа...

Естрада 23.08.20 | 20:40

Карлеуша се врати во Турција, а фотографиите по танга ги распаметија нејзините следачи

Јелена Карлеуша не престанува да провоцира на „Интернет“. Откако веќе одмараше во Анталија, од каде секојдневно објавуваше жешки фотографии, по забавата за нејзиниот...

Естрада 22.08.20 | 13:23

Лоба го покажа совршеното тело во златно бикини

Македонската пејачка со руска крв, Викторија Лоба важи за една од најубавите, но и најзгодини пејачки кај нас. Летово, Викторија често објавува фотографии од Охрид, во...

Естрада 22.08.20 | 09:47

Актерката ужива во Грција, а следачите во нејзините жешки фотографии

Грција е честа летна дестинација за светски ѕвезди како Том Хенкс, Линдзи Лохан, Бекамови…А, деновиве заедно со нејзиниот сопруг, францускиот милијардер Франсоа...

Вести 21.08.20 | 21:29

Бикини или долна облека? Старлетата позира во необичен костим

Старлетата која на „Инстаграм“ ја следат над 180 илјади фанови овјави фотка покрај базен. На повеќето од следачите не им е јасно дали Тамара Ѓуриќ позира во бикини или...

Естрада 12.08.20 | 11:09

Фановите го нарекоа „праскичка“: Снаата на Лепа Брена го покажа задникот во танга бикини

Александра Пријовиќ ги воодушеви своите следбеници со фотографија објавена на нејзиниот инстаграм-профил, на која позира со задникот во преден план. Српската пејачка...

Естрада 08.08.20 | 15:30

Само Лепа Брена може да изгледа толку добро на 60 години во купачи

Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ пандемијата со коронавирус ја поминаа на нивната јахта, каде заедно со пријатели пловеа по Медитеранот. Музичката ѕвезда...

Естрада 08.08.20 | 11:31

По мечињата на гради, Карлеуша во бикини со кристали

Иако се врати од Турција, каде во луксузен ресорт во Анталија уживаше со ќерките Ника и Атина, летото не заврши за Јелена Карлеуша. Српската ѕвезда продолжи да ги чести...

Македонија 05.08.20 | 23:21

Богдана во костим за капење два месеца по породувањето

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана деновиве уживаше со својата пријателка и пејачка на базен во Тител. Она што сите го забележаа е дека за само два месеци по породувањето...

Естрада 05.08.20 | 21:50

Гавазова позира во Охрид, никого не остави рамнодушен

Таа е мајка на две деца и една од најзгодните фолкерки на македонската сцена. Сузана Гавазова и за време на карантинот не се откажа од вежбањето и одржувањето во кондиција,...

Естрада 04.08.20 | 09:01

Карлеуша со необично минијатурно бикини

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша се врати од Турција, каде во луксузен ресорт одмора заедно со ќерките Ника и Атина. За своите обожаватели, на „Инстаграм“ секој ден...

Естрада 30.07.20 | 10:00

Секој ден ново танга-бикини – Карлеуша пали во Турција

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша заедно со ќерките Ника и Атина одмараат во ресорт во Турција. Пејачката и од таму е доста активна на социјалните мрежи, па секој ден испраќа...

Мода и убавина 24.07.20 | 09:46

На наша Марјана или на Ким – кому подобро му стои ова бикини?

Македонската водителка Марјана Станојковска на „Инстаграм“ позираше во секс бикини со животински принт, а со сличен костим за капење сме ја виделе и ријалити-ѕвездата...

Естрада 22.07.20 | 11:59

Турунџиева по бикини вежба кик-бокс

Познатата пејачка, водителка и писател Сузана Турунџиева не остава ништо на случајот, па и на свои 51 година е физички активна и изгледа одлично. На својот фејсбук-профил...

Интима 14.05.20 | 22:41

Верничка ги замоли жените да не носат танга на плажа, ова се нејзините причини

Лори Александер, конзервативна Американка, верничка и мајка на четири деца, предизвика полемика на социјалните мрежи кога замоли девојките да не носат танга бикини...

Сцена 26.04.20 | 12:22

Цеца во бикини ужива покрај ќерката Анастасија!

Светлана Ражнатовиќ одлучи времето во самоизолација да го помине со ќерката Анастасија, па заедно уживаат додека се сончаат покрај базен. Така на друштвените мрежи...

Естрада 12.04.20 | 23:06

Полицискиот час Анастасија го поминува во танга бикини

За време на викендот и во Србија владее полициски час, а вака Анастасија Ражнатовиќ ја го поминува времето во изолација. Српската пејачка и ќерка на Цеца го искористи...

Патувања 14.10.19 | 13:07

Tуристка уапсена поради провокативно бикини

Дваесетишестгодишната Лин Зу Тинг од Тајван била уапсена поради „провокативно“ бикини. Лин летувала на филипинскиот остров Боракај заедно со нејзиното момче. Кога...