Ознака: бетмен велит
Македонија 31.05.20 | 14:41

И сега? Наќе и Мицкоски се виновни и за пратеникот од СДСМ кој има Ковид-19?

И сега? Наќе и Мицкоски се виновни и за пратеникот од СДСМ кој има ковид-19? – запраша на својот фејсбук профил Богдан Илиевски или на јавноста попознат како Бетмен...

Македонија 18.08.19 | 23:50

На крај и Катица ќе се откаже од Катица и ќе тврди дека била опседната од демони

Мислам дека на крај и Катица ќе се откаже од Катица и ќе тврди дека била опседната од демони, поткрепено со потврда за боледување – ги коментира актуелните случувања...

Македонија 28.06.19 | 23:52

Богдан Илиевски за новите притвори: Монструозност

По вечерашната одлука судот да им одреди мерка притвор на ексминистерот Миле Јанакиески и уште седмина приведени во денешната акција за наводна злоупотреба на државно...

Македонија 02.04.19 | 18:43

Бетмен Велит за химната: Протоколот мора да се запази

Бетмен Велит, еден од оние кои беа обвинети за тероризам поради нивната битка зазачувување на македонското име и македонскиот идентитет го коментира денешното неинтонирање...