Ознака: арбен аголи
Здравје 09.04.20 | 22:29

Дебарскиот доктор Аголи се излекува: Не се уплашив и ја примав терапијата

Излекуваниот доктор од Дебар Арбен Аголи од Дебар во гостивање на ТВ 21 објасни дека успеал да го победи корона вирусот со смиреност и терапија. Многу смирено ја примив...

Македонија 19.03.20 | 18:40

Заразениот д-р Аголи бил на Централното собрание на Алијансата за Албанците

Доктор Арбен Аголи од Дебар, кој во вторникот објави дека е позитивен на Ковид-19, бил просутен на Централното собрание на Алијансата за Албанците кое се одржа минатата...

Македонија 18.03.20 | 23:47

Д-р Аголи кој заболе од коронавирус: Немав никакви симптоми

Дебарскиот доктор Арбен Аголи, кој е заразен со коронавирус, се обрати на ТВ21 вечерва со линковско вклучување. Тој рече дека немал никакви симптоми, и дека се тестирал...

Македонија 17.03.20 | 17:27

Персоналот позитивен на корона, амбулантата во Дебар под карантин

Бидејќи персоналот испадна позитивен од утре амбулантата е под карантин 2 недели“, објави на својот Фејсбук профил докторот Арбен Аголи, педијатар од Дебар, кој беше...

Калеидоскоп 14.03.20 | 15:29

Педијатарот Аголи од Дебар порача: Ние сме на работа, вие седите дома!

Познатиот педијатар од Дебар, Арбен Аголи, преку својот фејсбук-профил заедно со колешките, со полна заштитна опрема, и порака испишана на македонски и на албански јазик...