Ознака: ана николиќ
Естрада 05.09.21 | 23:19

Предолго чекала, ѝ се смачило: Ана Николиќ направила „концерт“ на граница

Пејачката Ана Николиќ често ги изненадува своите следбеници по социјалните мрежи со интересни видеа, а овој пат журката била на граница и повторно таа била во главната...

Естрада 14.03.21 | 14:51

По Мими Оро и Тијана Ајфон цела естрада во паника – кои српски ѕвезди се поврзуваат со Веља Невоља?!

Милица Живановиќ, или Мими Оро како што е позната во јавноста, на почетокот на месецот беше приведена поради нејзина наводна инволвираност во криминалната банда на...

Естрада 12.02.21 | 10:23

Обвинителот кој полуде по Ана Николиќ си поднесе оставка

Томо Зориќ, обивинителот од Србија кој имаше тесни врски со мафијата и со Веља невоља си поднесе оставка. Тој вели дека ќе си замине од функцијата чист бидејќи го поминал...

Естрада 09.02.21 | 11:55

Каков сопруг таква сопруга: Ана Николиќ во шема со обвинителот на Веља невоља

Откако беше обелоденето дека Раста го возел Мерцедесот на Веља невоља доаѓаат информации дека и неговата поранешна сопруга Ана Николиќ е поврзана со оваа криминална...

Естрада 24.01.21 | 19:29

Ана Николиќ ќе стане докторка

Српската пејачка Ана Николиќ за ТВ Пинк откри дека подготвува приемен испит за Медицинскиот факултет во Белград, а мајката на нејзиниот бивш сопруг, раперот Стефан...

Естрада 01.01.21 | 15:23

Ана Николиќ: Короната ме спречи да си ја запознам симпатијата

Ана Николиќ (41) откри дека пандемијата на коронавирусот ја спречила да се запознае со потенцијалниот емотивен партнер, кој ѝ се додворува… Мора да признам дека имам...

Естрада 15.10.20 | 13:22

Ана Николиќ се огласи по апсењето на Раста: Тој се уште е дел од нашето семејство

Српската пејачка, Ана Николиќ, конечно се огласи во јавноста, откако нејзиниот поранешен сопруг, раперот раста заврши во триесет дневен притвор поради поседување и...

Естрада 28.03.20 | 22:07

Се исуши: Како изгледа Ана Николиќ откако ослабе 50 килограми

Српската пејачка Ана Николиќ сега гордо го покажува своето тело но до пред една година тоа не беше така. Таа имаше над 100 килограми и се чуствувала непривлечно.Затоа...

Сцена 01.02.20 | 21:10

Ана Николиќ завршила во болница во Мароко

Веднаш била пренесена во болница каде што докторите ја прегледале и констатирале дека сè е во ред, но и дека организмот ѝ е исцрпен Пејачата Ана Николиѓ (41) завршила во...

Естрада 17.01.20 | 10:00

Послаба од било кога: Ана Николиќ се соблече и го запали песокот на плажа

Пејачката Ана Николиќ заедно со ќерката Тара отиде на Тајланд, а за одморот искеширала преку 20.000 евра. Пред да одат во Тајланд, Ана и Тара биле во Дубаи, бидејќи пејачката...

Естрада 24.11.19 | 21:33

Го прекрши дрес-кодот за свадбата: Сите зборуваат за изгледот на Ана Николиќ

Без мини-фустани, голотија, деколтеа, голи стомаци, замолиле семејствата на младенците за свадбата на Вељко и Богдана Ражнатовиќ. Како што пренесоа спрските медиуми,...

Естрада 13.10.19 | 21:38

„Кажете му на Исус дека кучката се врати“: Aна Николиќ гола во салон за убавина

Српската пејачка Ана Николиќ која долго се бореше со вишокот килограми објави какви се резултатите од диетата. Таа на социјалните мрежи објави фотографија од салонот...

Сцена 30.09.19 | 11:26

Ана Николиќ не го испушти шишето од рака, ги креваше нозете и фустанот

Пејачката Ана Николиќ завчера го славеше својот 41. роденден во еден белградски ресторан, каде до раните утрински часови славеше со своите пријатели. Поп ѕвездата толку...

Естрада 04.08.19 | 08:56

Ана Николиќ предизвика лавина од коментари со оваа фотографија

Ана Николиќ не крие колку е среќна и остварена откако на свет ја донесе својата ќеркичка Тара, која вчера наполни две години, па поп-пејачката и’ го честита роденденот...

Естрада 26.05.19 | 15:49

Налутената Ана Николиќ одлучи на сите да им ја затвори устата

Ана Николиќ подолго време се бори со вишокот килограми, кои ги доби за време на бременоста, а бидејќи медиумите долго време пишуваат на оваа тема, налутената пејачка...

Естрада 18.12.18 | 08:40

Раста ѝ се одмаздува на Ана – на најлош можен начин

Таман кога сите помислија дека разводот меѓу Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста ќе помине во најдобар ред, без проблеми, сплетки и расправии, почна војната. Имено, освен...