понеделник, 24 септември 2018 | Вести денес: 105 ново

Архива по таг: Јани Макрадули

Македонија

Теловска: СДСМ и Макрадули веднаш да се извинат за срамната и скандалозна изјава и ширењето на говор на омраза кон Турција и Ердоган

Ова е навистина скандалозно, за мене е непрофесионално и не политички, бидејќи се работи за Турција, а знаме Турција...

Top