сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 5 ново

Архива по таг: шарена револуција

Македонија

На Америка ѝ се случува Македонија: Кога губи Сорос, започнува насилство – Шарени платеници против волјата на народот (ФОТО+ВИДЕО)

Запалени контејнери, искршени излози, илјадници луѓе на улиците – ваква е сликата на улиците во големите американски...

Top