четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 61 ново

Архива по таг: тужба

Економија

Мицкоски одговори на обвинувањата: Ако Миновски не се извини, следува тужба, ова е обид да се одвлече вниманието од коруптивните бизниси на власта

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се огласи на социјалните мрежи по обвинувањата од генералниот...

Top