сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 39 ново

Архива по таг: Тони Михајловски

Македонија

ГДОМ од Свети Николе: Најмоќни ќе бидеме на 11 декември, кога ќе ја одбраниме Македонија од оние што сакаат да ја разделат (Видео)

На 11 декември граѓаните со пенкало во рака ќе ја одбранат Македонија од оние кои сакаат да ја разделат и дестабилизираат,...

Top