среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Архива по таг: таравари

Македонија

Непотизам и партизација: Таравари избега од Здравство, продолжена рака ќе му биде братучедот Генц Таравари во УО на Заводот за рехабилитација на слух, говор и глас

Иако најави дека ќе го напушти Министерството за здравство и ќе се кандидира за градоначалник на Гостивар, Арбен...

Top