петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 91 ново

Архива по таг: скопје

Скопје

Граѓаните од Аеродром против бетонската џунгла: Осамнаа билборди со натписи Добредојдовте во зградодром, Марин го боли ДУП-Е за чист воздух…

Граѓаните против бетонската треска во Општина Аеродром! #УрбанистичкиХаос #БетонскаЏунгла #ГрадежнаМафија#Гетоизација Групата...

Top